Paso Spiderman ergonomikus iskolatáska hátizsák - Born Hero

Paso Spiderman ergonomikus iskolatáska hátizsák - Born Hero

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 10.990 Ft
Márka:
Ajánlott:
fiúknak
Korcsoport:
6-12 éves
Minta:
Spiderman

Paso Spiderman ergonomikus iskolatáska hátizsák - Born Hero

Pókemberes iskolatáska, Iskolatáska fiúknak, Hátizsák

 

A vagány fiúk kedvenc szuperhőse, Pókember jelenik meg a Spiderman ergonomikus iskolatáskán. A hátizsák formájú iskolatáska látványos és trendi. Fekete színével, Pókember mintájával a hátizsák tökéletes választás elsős, másodikos fiúk számára.

Az anatómiai iskolatáska kifejezetten az alsós gyerekek igényeihez lett kialakítva. Hátizsák formájú kivitelezése kényelmes és divatos. Iskolai használatra, de akár szabadidős tevékenységhez is jól használható. Praktikus elrendezésű, nagy belső részében és kisebb zsebeiben megfelelően rendszerezhetőek az iskolaszerek. Vastagon párnázott hátrésze végi a gerincet, és segíti a helyes testtartás kialakítását, ami ebben az életkorban kiemelten fontos. Mintázata miatt elsősorban fiúk számára ideális választás.

 

Az iskolatáska jellemzői:

– Ergonomikus iskolatáska – gerinc mentén elhelyezett párnák, párnázott csípőrész

– 3 rekesszel rendelkezik

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Rekeszeiben külön kialakított zsebek vannak apró pénznek, kulcsnak

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel

– Állítható szivacsos vállpántok

– A hátlap és a vállpánt légáteresztő anyagból

– Strapabíró anyagból készült

- Anyagában mintás, de nyomott mintázat is található rajta.

– Vállpántján fényvisszaverő mintával, elején fényvisszaverő csíkkal

 

 

Méret: 41 x 30 x 20 cm

Minta: Pókember / Spiderman
Típus: 081

Gyártó: Paso

Ajánlott: fiúknak