Paso Casual egyszínű hátizsák – Világosszürke

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 5.990 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak és fiúknak
lányoknak
fiúknak
Korcsoport:
6-12 éves
13+ éves

Paso Casual egyszínű hátizsák – Világosszürke
Iskolatáska felsősöknek, középiskolásoknak


Az egyszínű hátizsák az egyszerű, mégis nagyszerű megoldások kedvelőinek ajánlott, hiszen divatos, mégsem hivalkodó. Tökéletes választás könnyebb iskolai napokra és szabadidős használatra is. A Paso Casual egyszínű hátizsák – Világosszürke színű, egy nagy rekesszel rendelkezik, elején egy kisebb rekesz és egy cipzáras zseb is található, hogy a kisebb iskolai eszközöket, vagy telefont, pénztárcát külön tudd tárolni. A felsősöknek, kamaszoknak ajánlott iskolatáska hátizsák kényelmes és praktikus, fiúknak és lányoknak is megfelelő.

A trendi hátizsákhoz keress hozzá illő tornazsákot és tolltartót is kínálatunkból, ha egy összhangban lévő kollekcióra vágysz.

 

Termékjellemzők:

– 1 nagyobb rekeszes

– Elején két cipzáras zsebbel

– A rekeszek cipzárral záródnak, különleges fogantyúval vannak ellátva

– Állítható enyhén szivacsos vállpántok

– Hátrésze enyhén merevített

– Strapabíró anyagból készült

 

Méret: 43 x 30 x 19 cm
Típus: 21-229
Szín: szürke
Gyártó: Paso
Ajánlott: fiúknak és lányoknak