Jégvarázs ergonomikus iskolatáska merevfalú - Elsa

Jégvarázs ergonomikus iskolatáska merevfalú - Elsa

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 13.990 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak
Korcsoport:
6-12 éves
Minta:
Jégvarázs

Jégvarázs ergonomikus iskolatáska merevfalú - Elsa

Jégvarázs iskolatáska lányoknak


A Disney Jégvarázs mese gyönyörű hercegnője, Elsa álldogál a Paso Jégvarázs 2 ergonomikus iskolatáska – Elsa elejét. Elsa és Anna hosszú évek óta kedvenc mesehősök. A merevfalú iskolatáska kellemes lilás színvilága és szaténszerű anyaga igazán csajos, így a kislányok élvezettel viszik magukkal az iskolába. Mintázata miatt elsősorban lányok részére ajánljuk.

A dobozos iskolatáska egyszerű és praktikus pakolást tesz lehetővé, így első osztályos lányok számára ideális választás. Vastagon párnázott hátrésze védi a gerincet, segíti a helyes testtartás kialakítását. A szegélyeknek köszönhetően tartást biztosít az iskolatáskának, így megkönnyíti a ki-bepakolást.

 

Termékjellemzők:

– Merev falú, dobozos iskolatáska

– 1  nagy rekesszel rendelkezik, benne füzetelválasztó

– A rekesz cipzárral záródik

– Oldalán 1 hálós és egy cipzáras zsebbel

– Elején egy kisebb cipzáras zseb

– A cipzárak különleges formájú és mintájú gumiemblémával vannak ellátva

- Szaténszerű, fényes anyagból

– Állítható párnázott vállpántok

– A gerinc mentén elhelyezett párnák megvédik a gerincet, csípőnél párnázott

– A vállpántján és oldalain fényvisszaverő csík van elhelyezve a jól láthatóságért

 

Méret: 36 x 28,5 x 16 cm
Súly: kb. 0,9 kg
Típus: 525

Minta: Jégvarázs / Frozen Elza & Anna

Gyártó: Paso

Ajánlott: kisiskolás lányoknak