Astra ergonomikus iskolatáska, merevfalú – Just Play

Astra ergonomikus iskolatáska, merevfalú – Just Play

Elérhetőség: A termék elfogyott.

Ár: 16.990 Ft
Ajánlott:
fiúknak
Korcsoport:
6-12 éves

Astra ergonomikus iskolatáska, merevfalú – Just Play

Anatómiai iskolatáska fiúknak

 

Az Astra ergonomikus iskolatáska, merevfalú – Just Play igazán népszerű lesz a számítógépes játékokat kedvelő fiúk számára. Kék alapszínén kontrollerek és feliratok láthatók. Minden fiú számára ideális választás lehet akár első osztályos kortól is.

Az iskolatáska hátizsák formájú és merevített falú, így nem egy klasszikus dobozos iskolatáskával kezdik a sulit az elsősök. Az  egyedi, vagány, ergonomikus iskolatáska strapabíró, erős anyagból készült, merevített oldalai miatt könnyű a ki-bepakolás. Két nagy rekeszében egyszerűen rendszerezhető a felszerelés, az oldalán lévő hálós zsebekbe üdítőt és egyéb eszközöket is tehetünk, amit szeretnénk gyorsabban elérni.

 

Az iskolatáska jellemzői:

– Anatómiai hátkiképzés
– különleges merevfalú iskolatáska

– A táska 2 rekesszel rendelkezik

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Nagy rekeszében füzetelválasztóval

– Oldalán egy-egy hálós zseb a kulacsnak, egyéb eszközöknek

– Állítható párnázott vállpántokkal rendelkezik

– Szivacsos hátrész, légáteresztős anyagból

– Fényvisszaverő elemek a jól láthatóságért

– Strapabíró anyagból készült

– Megerősített alsó rész, műanyag talpak, így a táska önmagában is megáll

 

Méret: 39 x 29 x 17 cm

Minta: just play, game, kontroller

Ajánlott: fiúknak